Başa Dön

İkinci Şube Ankara’nın Kalbinde Açıldı

İkinci Şube Ankara’nın Kalbinde Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Özgür ve benzersiz süslemeleriyle objeleri yeniden yorumlayan, çiçekçilik dünyasına yeni bir soluk katan Çiçeği Burnunda; Çankaya Caddesi üzerinde ikinci şubesi ile çiçek severlere kapılarını açtı.

Çiçek kokularının eşlik ettiği büyülü açılışa, birçok sayıda davetli katıldı. Deniz Tapkın’ın işletme sahibi olduğu, Yiğit Korkut’un iç mimarisini tasarladığı Çiçeği Burnunda; çiçekçilik sektöründe yenilikçi anlayışı ile tasarım ve çiçeği birleştirerek, süsleme sanatına yeni bir bakış açısı getirdi. Bunun yanında yeni şubesinde Floral Cafe konsepti de barındıran ve özel günlerde naked cake, butik pasta, cupcake, tart gibi yiyeceklerin satışının yapıldığı mağazaya Ankaralılar oldukça ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.