Başa Dön

İki Tanıtım Birden

blank

İki Tanıtım Birden

Okuma süresi 1 dakika

İtalya’nın önde gelen markalarından olan Stefanel yeni koleksiyonunu ve İstinye Park Mağazası’nın yeni konseptini düzenlenen şık bir kokteyle konuklarına tanıttı.

Dünyanın en önemli giyim markalarından olan Stefanel, İstinye Park Mağazası’nın yenilenen konseptini ve 2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu renkli bir davetle tanıttı. Stefanel Türkiye Genel Müdürü Füsun Çevikel Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe cemiyet hayatının seçkin hanımları katıldı. Koreografisini Öner Evez’in yaptığı mini defilede Stefanel Türkiye Genel Müdürü Füsun Kuran da yeni koleksiyonla ilgili konuklara bilgiler verdi. Ülkemize 2001 yılında giren ve bu zamana kadar otuz altı mağazaya ulaşan marka yeni mağaza konseptiyle Türkiye’de yatırımlarına devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.