Başa Dön

İki Kutlama Birden

blank

İki Kutlama Birden

Farklı mücevher tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren ve Akmerkez’de kurduğu “Bilgün Dereli B Point” markasıyla satışa sunan Bilgün Sazak yılbaşı partisi düzenleyerek yeni koleksiyonunu tanıttı.

 

Çok sayıda davetlinin bulunduğu partiye Bilgün Sazak’ın yakın arkadaşları da katılarak bu özel gününde onu yalnız bırakmadılar. Kendi yaratıcılığı ile yeni trendleri yorumlayan Sazak, “Bilgün Dereli B Point” markasıyla 2012 sezonuna özel tasarladığı pırlanta ve elmas ağırlıklı on sekiz ayar altın aksesuar ve takıları davete katılan konuklarının beğenisine sundu. 2003 yılından bu yana “Bilgün Dereli B Point”
markasıyla özel mücevher ve  gümüş aksesuarlar tasarlayan Sazak yeni yıl öncesi verdiği davette konuklarıyla tek tek ilgilendi ve konuklara takılarını kendi elleriyle tanıttı.

[nggallery id=857]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.