Başa Dön

İki Kutlama Bir Arada

blank

İki Kutlama Bir Arada

Okuma süresi 1 dakika

Hayata geçirdiği tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Dilek Hanif “Minnie Mouse” için hazırladığı koleksiyonunu bir partiyle tanıttı.

Ünlü modacı Dilek Hanif İstanbul Fashion Week kapsamında gerçekleştirdiği Dilek Hanif 2013 İlkbahar-Yaz Hazır Giyim Koleksiyonu defilesini, Pera Palas’ta düzenlenen bir after party ile kutladı. Dilek Hanif, Walt Disney ile gerçekleştirilen “Inspired by Minnie Mouse” işbirliği kapsamında ikonik karakter Minnie’ye dört ayrı parçadan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyonun tanıtıldığı geceye iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları da yoğun ilgi gösterdi. Geceye Minnie Mouse karakteri de katılarak konuklar için eğlenceli ve renkli bir parti oluşturuldu. Davete katılan konuklar Minnie Mouse ile gece boyunca fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.