Başa Dön

İki Kardeşin Mutlu Günü

blank

İki Kardeşin Mutlu Günü

Kartallar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Koray Kartal ve eşi Tuğba Kartal çocukları Yiğit ve Hasan Kartal‘ın sünnet düğünlerini JW Marriot Otel’in büyük salonunda şık bir davetle kutladı.

Davetin ev sahipliğini geçekleştiren Koray Kartal ve babası Hasan Kartal konukları kapıda karşılayarak tam bir misafirperverlik sergiledi. Hiçbir detayın atlanmadığı gecede davete katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Sünnetleri gerçekleştirilen çocuklar Yiğit ve Hasan Kartal, Osmanlı geleneklerini aratmayacak şovlarla salona getirildi. Basketbol topu şeklindeki pastasını babası ve annesiyle birlikte kesen miniklerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Gecede ilk olarak Ankaralılar tarafından çok sevilen Bülent Serttaş daha sonra da Serdar Ortaç sahne aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.