© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hünerli Şefler Mutfağa Girdi

Hünerli Şefler Mutfağa Girdi

 

Ekşi Maya’da bu kez minikler, kurabiyelerini fırına vermek için bir araya geldi.

Sıcak ortamı ile miniklere eğlenceli bir gün geçirme imkânı sunan Ekşi Maya, minik ziyaretçilerini kurabiye workshop’ında buluşturdu. Ekşi Maya’nın başarılı sahibi Ecem Uyar ise minik konuklarıyla yakından ilgilendi. Yaz tatilinde çocuklarının eğlenceli ve öğretici etkinliklerde yer almasını isteyen aileler yoğun ilgi gösterdi. Kurabiye hamurunu Ekşi Maya’nın başarılı şefleri ile birlikte hazırlayan çocuklar, daha sonrasında kendi hazırladıkları hamurlardan şekilli kurabiyeler yaptı. El becerilerini de geliştiren etkinlikte minik konuklar, anneleri ile birlikte süsledikleri kurabiyeleri tatma şansına sahip oldu. Yaz tatili boyunca minikleri farklı workshoplar’da ağırlayacak olan Ekşi Maya, renkli sunumları ile Ankara’nın en popüler restoranları arasında yer almaya devam ediyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.