Başa Dön

Hukuk Bürosunda Başlayan Aşk

blank

Hukuk Bürosunda Başlayan Aşk

Okuma süresi 1 dakika

Avukat Ali Abacıoğlu ve Miray Erkin Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde gerçekleşen düğün töreniyle dünyaevine girdiler.

İş ortamında başlayan ilişkilerini muhteşem bir düğün töreniyle taçlandıran genç çiftin bu mutlu günü yakın arkadaşları, akrabaları ve aile dostlarının katılımıyla gerçekleşti. Abacıoğlu-Erkin Hukuk Bürosu’nda çalışan genç çiftin 5 sene önce başlayan aşkları Kasım ayında nişan töreniyle Mayıs ayında ise evlilikle taçlandı. Çift evlilik münasebetiyle hukuk bürosunun adını da Abacıoğlu Hukuk Bürosu olarak değiştirmeye karar verdi. Amerika seyahatinde evlenme kararı alan genç çift balayı için ise Dubai’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.