Başa Dön

Hollywood Tasarımcısı L’Wren Scott Harvey Nichols’ta

blank

Hollywood Tasarımcısı L’Wren Scott Harvey Nichols’ta

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü moda markalarını bir arada müşterilerine sunan dünyaca ünlü alışveriş mağazası Harvey Nichols, Amerikalı ünlü moda tasarımcısı L’Wren Scott’ı özel bir davetle İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimleriyle buluşturdu.

 

Harvey Nichols’ın Kanyon mağazasında gerçekleştirilen kokteylde ünlüler tarafından giyilen “Runway Couture” elbiseler sergilendi. L’wren Scott gösterişli, şık ve ağırlıklı olarak siyah parçalardan oluşan tasarımlarını, kadınların kendini harika hissetmesi için tasarladığını söylüyor.
Nicole Kidman, Penelope Cruz, Madonna, Sarah Jessica Parker, Angelina Jolie, Carla Bruni Sarkozy,
Reese Witherspoon, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Uma Thurman ve Michelle Obama L’wren Scott’ın tasarımlarını tercih eden ünlülerden bir kaçı.

[nggallery id=885]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.