Başa Dön

H&M’den Yeni İşbirliği

H&M’den Yeni İşbirliği

Okuma süresi 1 dakika

Hazır giyim markası H&M’in dünyaca ünlü tasarımcılardan Johanna Ortiz ile kurduğu işbirliği, düzenlenen lansman ile tanıtıldı. Nişantaşı’ndaki Showroom’da gerçekleştirilen özel lansmana H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran ev sahipliği yaptı.

İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok seçkin ismin katıldığı etkinlikte Showroom, Kolombiya’nın zengin tarihi ve Ortiz’in sofistike bohem tarzından ilhan alan koleksiyona uygun şekilde tropik bitkilerle, egzotik bir şekilde dekore edildi. Ortiz ile özdeşleştirilen egzotik renk paleti, tropik çiçekler ve romantik silüetlerden oluşan özel koleksiyon, konukların büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: