© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hiref’te Çay Vakti

Hiref’te Çay Vakti

El yapımı süs ve dekoratif eşyaların bulunduğu Hiref özel bir partiyle cemiyetin ünlü bayanlarını ağırladı. Düzenlenen çay partisinde Hiref’in birbirinden güzel ürünleri beğeni topladı. Mağazanın sahiplerinden Eda Öz tüm ürünlerde Türk kültürünün yansımalarının, tarihi çizgilerin ve el işçiliğinin en güzel örneklerinin yer aldığını belirtti. Hediyelik eşyaların ve göz alıcı takıların hazırlandığı Hiref’te Ankara cemiyet hayatının zarif bayanları ürünleri çok beğendiklerini dile getirdiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.