© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hindistan Büyükelçisinden Veda

Hindistan Büyükelçisinden Veda

Yaklaşık 1,5 yıldır Ankara’da görev yapan Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharrya ve eşi Ranu Bhattacharrya, görev sürelerinin sona ermesi nedeniyle veda resepsiyonu verdi. Gecede modacı Ahmet Özceyhan’ın ‘Hint Rüyası’ isimli koleksiyonu da görücüye çıktı.

Ankara’daki görev süresi sona eren Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharrya ve eşi Ranu Bhattacharrya, veda resepsiyonu verdi. Geceye, çok sayıda büyükelçi ile Ankara cemiyet hayatından isimler katıldı. Büyükelçi Bhattacharrya, yaklaşık olarak 1 buçuk yıldır Türkiye’de görev yaptığını ve başta ticaret olmak üzere tüm alanlarda iki ülke ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlamak için çalıştığını belirtti. Türkiye ve Hindistan arasındaki işbirliğinin gelecekte de devam edeceğinin altını çizen Bhattacharrya, iki ülkenin de zengin kültürü ve potansiyeli bulunduğunu aktardı. Resepsiyonda modacı Ahmet Özceyhan’ın ‘Hint Rüyası’ isimli koleksiyonu defile ile görücüye çıktı. Koleksiyonda, Hindistan’ın Uttar Pradesh ve Batı Bengal eyaletlerinden getirilen ince dokunmuş ipek kumaşlar üzerine altın ve gümüş ipliklerle oluşturulmuş renkli Hint motiflerini içeren tasarımlar yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.