Başa Dön

HILTON’UN YENİ YÜZÜNE YOĞUN İLGİ

blank

HILTON’UN YENİ YÜZÜNE YOĞUN İLGİ

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın gözde otelleri arasında yer alan ve adını sıkça duyuran Ankara HiltonSA, restaurant ve lobi bölümlerinin yenilenen yüzlerinin tanıtıldığı özel bir davetle görücüye çıktı.

Ankara HiltonSA Otel’de düzenlenen davete, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, HiltonSA Ankara Oteli Genel Müdürü Jaques Brune ile Ankara iş ve cemiyet hayatından birçok seçkin davetli katıldı. Yenilenen kısımları keyifle gezen konukların otel hakkındaki sohbetleriyle ilerleyen davette Güler Sabancı ilk konuşmayı yapan isim oldu. Sabancı, Hilton Otel’i Ankara’ya yakışır bir şekilde restore eden ve bunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.