Başa Dön

Heyecanını Dostlarıyla Paylaştı

Heyecanını Dostlarıyla Paylaştı

Demet Şener Küpeli, kendi markası Demet Şener İstanbul’un tanıtım davetini ünlü dostlarının katılımıyla Raffles Otel’de gerçekleştirdi. 25 yıldır birçok marka ve ürünün tanıtımını yapan Demet Hanım, bundan sonra iş kadını olarak kendi markası ile anılacak.

Demet Şener Küpeli, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı koleksiyonunda elbiseden bluza, şorttan eteğe, renkli ve iddialı takım elbiseler yer alıyor. Dubai ve Londra’da önemli yatırımcı ve perakendecilerle ile biraraya gelen Küpeli, lansman sonrasında yurtdışında önemli bir sözleşmeye imza atacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.