Başa Dön

Her şey “Sagalassos” İçin

Her şey “Sagalassos” İçin

Dünya kültür mirası olan Burdur’un Ağlasun ilçesindeki Sagalassos Antik Kenti’ni koruma projesine destek için düzenlenen davet, birçok seçkin ismi bir araya getirdi.

İstanbul Yıldız Sarayı önemli bir davete ev sahipliği yaptı. Bir dünya kültür mirası olan Burdur’un Ağlasun ilçesindeki Sagalassos Antik Kenti’ni koruma projesi için özel bir davet verildi. Sosyal yaşamdan birçok seçkin ismin katılımıyla gerçekleşen davette dünyaca ünlü Türk Piyanist İdil Biret sergilediği resital ile konuklara unutamayacakları anlar yaşattı.

Kültür ve sanat eserlerinin korunması için çalışmalar yapan ve etkinlikler düzenleyen Epos 7 Derneği’nin kendilerine destek veren kuruluşlar ile birlikte organize ettiği davet; İdil Biret resitali ile başlayıp, kokteyl ile devam etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.