© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hayat Bulan Çiniler

Hayat Bulan Çiniler

Profesyonel çini sanatçısı Meral Öner, son bir yılda yaptığı çeşitli kuş figürleri ve kanatlarını simgeleyen çinilerini düzenlediği sergi ile tanıttı. 1999 yılından beri profesyonel olarak çini çalışmaları yapan, 2004 yılında “galerim çini”yi kuran Meral Öner bir yıldır yaptığı çinileri Dışişleri bakanlığında sergiledi. Anadolu çiniciliğinin çeşitli kuş figürleri ve kuş kanatlarını simgeleyen “Rumi” desenleri farklı formlarda, özgün tasarımlar halinde sanatseverlerinin beğenisine sunulan sergi büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.