© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hastasıyım ile Seyahat Maceraları

Hastasıyım ile Seyahat Maceraları

Ayhan Sicimoğlu yaptığı seyahatlerde kaleme aldığı yazılarının bir bölümünü “Hastasıyım” adını verdiği kitapta derledi. Kısa sürede okuyucu tarafından benimsenen kitabın 2. baskısı yayımlandı.

Müzisyen kimliğinin yanı sıra gezgin kimliğiyle de bilinen Ayhan Sicimoğlu bu kez notaları değil kelimeleri konuşturdu. Gezdiği, dolaştığı ve keşfettiği yolculukları uzun bir süredir Hürriyet Seyahat’te kaleme alan Ayhan Sicimoğlu’nun yazılarının bir kısmını derlediği  “Hastasıyım” adlı kitabı Hürriyet Kitap imzasıyla raflardaki yerini aldı. İlk baskısı kısa bir süre içinde tükenen ve büyük ilgi gören kitap, 2. baskısıyla okuyucuyla buluştu. Ayhan Sicimoğlu, kitaptan elde edeceği gelirin tamamını Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde ihtiyaç sahibi çocuklara nitelikli eğitim desteği veren TEGV – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlayacağını bildirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.