Başa Dön

“Hareketli Mekanlar”a Yoğun İlgi

blank

“Hareketli Mekanlar”a Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Beyoğlu Mısır Apartmanı’nda bulunan CDA Projects, Azade Köker’in “Hareketli Mekanlar” isimli sergisine ev sahipliği yaptı.

Azade Köker’in ev sahipliğinde düzenlenen sergiye cemiyet ve iş yaşamının önde gelen isimleri katıldı. Davete katılanlar arasında Azade Köker’in yeğeni Yosun Güreli de vardı ve davet boyunca teyzesiyle birlikte konuklarla tek tek ilgilendi. Konuklar eserleri yakında inceleyerek bilgi aldılar. Sanatçı Azade Köker farklı malzemeler, harmanlanmış yüzeyler, iki ve üç boyutluluk kullanarak algının sınırları ile oynayan nesne ve atmosferler oluşturan sanatçı bir süredir kenti oluşturan öğeler arasındaki ilişkiler üzerinde çalışıyor.
ok Sinan-Ayda Güreli, Hüsnü-Asuman Güreli_800x532

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.