Başa Dön

Hamamönü’nde Nostalji Rüzgârı

blank

Hamamönü’nde Nostalji Rüzgârı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın nostaljik ve tarihi dokusuyla Başkent’lileri tarihte yolculuğa çıkaran “Hamamönü” bu kez kendisi gibi nostaljik ve güzel otomobillere ev sahipliği yaptı.

Başkent’liler Hamamönü’nde düzenlenen “Klasik Otomobil Sergisi” ile artık çoğu tarihin tozlu sayfalarında yerini alan birbirinden değerli otomobilleri görme ve yakından inceleme fırsatı buldular. Yeni nesil jenerasyonun birçoğunun bilmediği, en genci 1979 model olan otomobiller, sevenlerinin akınına uğradı. Ankara Klasik Otomobilciler Kulübünün düzenlediği sergide Mercedes’ten BMW’ye, Cadillac’tan Chevrolet’e kadar 30 otomobil yer aldı. Klasik oto tutkunlarının artık trafikte göremediği, birbirinden değerli arabaları görüp, incelediği serginin açılışını Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki yaptı. Araba ve Mekân Nostaljisini buluşturan sergide 1938 yılından 1979 yılına kadar üretilen modeller tutkunlarıyla buluştu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: