© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Günseli Kato 42 Maslak İçin Ankara’da

Günseli Kato 42 Maslak İçin Ankara’da

Ünlü ressam ve minyatür sanatçısı Günseli Kato, Harvey Nichols Ankara mağazasında Bay İnşaat’ın 42 Maslak projesini resmetti.

Dünyaca ünlü ressam ve minyatür sanatçısı Günseli Kato, Bay İnşaat’ın 42 Maslak projesine Başkent’te hayat verdi. Kato’nun, ilkini İstanbul Harvey Nichols mağazasında sergilediği ve görenlerin büyük ilgi gösterdiği çalışması bu kez Ankaralı sanat tutkunlarını büyüledi. Kentpark AVM’de düzenlenen etkinliğe cemiyet ve iş dünyasının pek çok önde gelen ismi katıldı. Kentpark’ın önünde kurulan şantiye dekorunda sıra dışı bir çalışmaya imza atan Kato, beton zemin üzerine 42 Maslak kulelerini resmetti.

Ünü dünyaca bilinen sanatçının yaklaşık iki saat süren canlı performansının ardından ortaya çıkan eser Harvey Nichols mağazasının vitrinini süslerken sanat tutkunları tarafından büyük beğeni topladı. 42 Maslak projesi Kentpark AVM’de bir ay süre boyunca sergilendi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.