Başa Dön

Gültekin’den Sağlık Sempozyumu

blank

Gültekin’den Sağlık Sempozyumu

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının samimi ismi Dr. Ender Sevgi Gültekin Divan Otelde takipçileri ve sevenlerinin katılımıyla gerçekleşen bir eğitim toplantısı düzenledi.

Dr Ender Sevgi Gültekin Divan Otelde beslenme tıbbı, organik vitamin ve sağlık destekleri ile yaşının ve bedeninin iyisi olma konularında eğitim verdi. Davete Ankara cemiyet hayatından seçkin isimler katılırken Gültekin’in sunumu ve verdiği bilgiler dikkatle dinlendi. İşlenen konular hakkında detaylı bilgi sahibi olan konuklar sorunlarını Ender hanım ile paylaşmaktan kaçınmadı. Davetin sonunda Ender hanım ve katılımcılar uzun ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.