Başa Dön

Güçlü Kadınlar Hollanda’da

blank

Güçlü Kadınlar Hollanda’da

Okuma süresi 1 dakika

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hollanda’nın Enschede şehrinde açılacak “Kadınlar” isimli sergi için Hollanda Büyükelçiliği’nde bir resepsiyon verildi.

Anadolu topraklarında yaşamış olan önemli kadınların hikayelerinden oluşan sergi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hollanda’nın Enschede şehrinde bulunan TwentseWelle Müzesi’nde açılacak. Anadolu topraklarında kurulan farklı uygarlıklarda yaşamış Kibele, Meryem Ana, Halide Edip Adıvar gibi on önemli kadın, hikayeleriyle birlikte Dünya Kadınlar Günü’nde Hollandalılar ile buluşturulacak. Hollanda Büyükelçiliği Rezidansında gerçekleştirilen resepsiyonla tanıtılan sergi 14 Mart’ta resmi törenle açılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.