Başa Dön

Görkemli Düğün Töreni

Görkemli Düğün Töreni

Okuma süresi 1 dakika

Bülent-Şehnaz Kurbanzade’nin kızı Avukat Nazlı Kurbanzade ile merhum Kemal Sunal ile Gül Sunal’ın oğlu Tiyatrocu-Oyuncu Ali Sunal muhteşem bir düğün töreniyle 500 davetlinin huzurunda ömür boyu mutluluğa “evet” dedi.

Merhum Kemal-Gül Sunal’ın oğlu Tiyatrocu-Oyuncu Ali Sunal ile Bülent-Şehnaz Kurbanzade’nin kızı Avukat Nazlı Kurbanzade, Swissotel’de düzenlenen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Arkadaşları vasıtası ile tanışan çift, Ocak ayında evlilik yolunda ilk mutlu adımı atarak nişanlanmışlardı. 500 davetlinin katıldığı gecede dünyaevine giren çiftten Ali Sunal’ın nikah şahitliğini Özlem Cankurtaran ile Necati Akpınar yaparken gelin Nazlı Kurbanzade’nin ise Gül Kabaktepe ve Muhammed Sirus Leki yaptı. Damatlık ve gelinliklerini Vakko’dan tercih eden çift düğünlerinde büyük beğeni topladı. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade düğün törenlerinin ardından balayı için Dubai’ye gitti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.