© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

goodspaces İstanbul’da Açıldı

goodspaces İstanbul’da Açıldı

Özel bir davetle İstanbul’da kapılarını açan goodspaces büyük ilgi gördü. A46 Organizasyon kurucularından Selim Demir ve Effect BCW kurucusu Gonca Karakaş ev sahipliğinde düzenlenen davete; iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

 

Sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik odaklı birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanan goodspaces’in açılış daveti, görsel efektler ile müzik ziyafeti sunan Dijital Orkestra ile başladı. Bu etkileyici şovun ardından piyanist Emir Ersoy ve sanatçıların canlı görsel performansları sergilendi. Davette aynı zamanda ünlü sanatçı Dilara Akay’ın da ilk NFT eserleri yer aldı.

 

Tuvana Büyükçınar, Levent Erden, Alize-Barış Tansever, Erol Özmandıracı-Naz Elmas, Alara Koçibey, Emel-Nejdet Ayaydın, Aslı-Cem Pasinli, Kaan Sekban, Gül Gölge, Akasya Asıltürkmen, Yonca Evcimik, Gökay Gündoğdu, Cem Kınay-Elif Dağdeviren, Gülden-Yılmaz Yılmaz, Neşe-Erol Gönül, Şahika Ercümen davete katılan isimler arasındaydı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.