© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Göl Kenarında Unutulmaz Gece

Göl Kenarında Unutulmaz Gece

Ülkemizin ünlü astrologlarından Yasemin Boran, Ankara’da “Hıdırellez” için özel bir etkinlik gerçekleştirdi.

Eymir Gölü’nde gerçekleşen etkinliğe yaklaşık iki yüz kişi katılarak bu unutulmaz gecenin keyfini çıkardı. Ünlü Astrolog Yasemin Boran geceye katılanlarla birlikte dört element olan hava, su, ateş ve toprağın bir arada bulunduğu Eymir Gölü kenarında doğayla bütünleşme meditasyonu gerçekleştirdi. Ardından herkes sırayla dilek dileyerek ateşten atladı. Ayrıca Red Bull da gece için özel getirdiği Hummer Jeep’inden keyifli ve hareketli parçalar çalarak konukları doyasıya eğlendirdi.

[nggallery id=1337]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.