Başa Dön

Gençlik Balosu’nda Berkay coşkusu

blank

Gençlik Balosu’nda Berkay coşkusu

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD)’nin Gençlik Balosu görkemli bir geceyle kutlandı. Bilkent Otel’deki baloya, ANGİAD Başkanı Emre Altındağ ev sahipliği yaptı. Gecede Berkay, şarkılarıyla Ankaralı genç iş adamlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Bilkent Otel’de iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının önemli isimlerini buluşturan geceye Ankara’daki önemli sivil toplum kuruluşlarının da temsilcileri katıldı. Balonun açılış konuşmasını ANGİAD Başkanı Emre Altındağ yaptı. Berkay’ın repertuarında bulunan eserleri ve diğer tüm şarkıları, baloya katılan genç iş adamları tarafından tek bir ağızdan söylendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.