Başa Dön

Genç Yetenekler Dünyaya Seslendi

Genç Yetenekler Dünyaya Seslendi

Okuma süresi 1 dakika

ÇEV (Çağdaş Eğitim Vakfı) Sanat, yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden genç müzisyenlerin sahne aldığı dev bir konser gerçekleştirdi. 

ÇEV Sanat, İstanbul Atatürk Kültür Merkezinde, uluslararası başarılara sahip ve dünya sahnelerinde ülkemizi temsil eden genç müzisyenlerin sahne aldığı dev bir konser gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını yapan, gecenin onur konuğu Haldun Dormen’e “Yaşam Boyu Onur Plaketi” takdim edildi. Birçok büyük markanın sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.