© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç Sanatçılar Işık Saçtı

Genç Sanatçılar Işık Saçtı

Sanata ve sanatçılara verdiği katkılarla adından söz ettiren KAV sanat galerisi genç sanatçıların eserlerini düzenlediği davet ile sergiledi. Elde ettiği gelirleri burslu öğrencilere aktararak örnek bir duruş sergileyen KAV sanat galerisi genç sanatçılara destek olmaya devam ediyor. Genç sanatçıların eserlerinin yer aldığı “KAV genç sanat”ta düzenlenen davette genç sanatçılar eserlerini sergilediler. Zeynep Pehlivan, Neslihan Öztürk ve Ercan Sert’in eserleri davetlilerin beğenisini topladı. Neslihan Öztürk ve Ercan Sert’in tabloları dikkat çekerken Zeynep Pehlivan ise çeşitli metalleri biraraya getirerek ortaya çıkardığı “böcek” temalı eserler ilgiyle incelendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.