Başa Dön

Gc Saatleri Çiçek Açtı

blank

Gc Saatleri Çiçek Açtı

Okuma süresi 1 dakika

Sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim Gc saatlerinin Pelin Kaya ev sahipliğinde Nişantaşı Nopa’da düzenlediği partide buluştu.

 Ulaşılabilir lüksün simgesi Gc saatlerinin Pelin Kaya ve Saat&Saat Kurumsal İletişim Direktörü Emel Sevinç Özboy ev sahipliğinde gerçekleştirdiği parti sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin katılımı ile Nişantaşı Nopa’da yapıldı. Müziğin ritminin çiçeklerle göz kamaştıran dekorasyonla birleştiği partide davetliler eğlenceli anlar yaşadı. Gc saatlerinin Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonunun, çiçeklerle harmanlanan yeni serisi Gc Floral Dream, elegan mor tonları ve sedefli kadranıyla şıklığı gözler önüne seriyor. Koleksiyonun çiçeksi çizgisi ve romantik tonları, bohem şıklıktan esinleniyor. Gc saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat, Gc’nin bu özel daveti kapsamında bir de sosyal sorumluluk projesine imza attı ve davetlilere armağan edilen lavanta keselerini Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın satış kanalı Nahıl Dükkan’ın, kadın üreticilerine hazırlattı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: