Başa Dön

Tikav’dan Gelişime Destek

blank

Tikav’dan Gelişime Destek

Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı’nın (TİKAV) Bireysel Gelişim Programı kapsamında Anjelika Akbar “İçimdeki Türkiyem” adlı konserle Bilkent Üniversitesi’nde
sahne aldı. Bireysel Gelişim Programı; Türkiye’nin doğusunda ve güneydoğusunda bulunan öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için gerçekleştirilen konsere Ankara cemiyet hayatının tanınmış isimleri yoğun ilgi gösterdi. Konser başlamadan önce kısa bir konuşma gerçekleştiren vakıf başkanı Şafak Akın konsere katılan herkese ve derneğe katkıda bulunanlara teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.