Başa Dön

Romantik Komedi’ye Renkli Gala

blank

Romantik Komedi’ye Renkli Gala

Okuma süresi 1 dakika

Yönetmenliğini Hakan Ketche’nin yaptığı ve Başrollerinde Sedef Avcı, Sinem Kobal, Burcu Kara, Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan ve Gürgen Öz gibi tanınmış
oyuncuların oynadığı ‘Romantik Komedi’ adlı filmin galası İstinye Park’ta düzenlenen davetle gerçekleştirildi. Galaya İstanbul cemiyet ve iş hayatından tanınmış birçok isim katıldı. Oyuncularında yer aldığı ve davetlilerinde yoğun ilgi gösterdiği gecede bayanların şıklıkları dikkat çekti. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede gösterimin ardından film konukların beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: