Başa Dön

Füzyon Mutfağından Lezzetler

blank

Füzyon Mutfağından Lezzetler

Okuma süresi 1 dakika

Sosyal yaşam dünyasının sevilen isimlerinden Hanife Akdağ yakın dostlarını, oğulları Aycan ve Sercan Akdağ’ın geçtiğimiz aylarda yenileyerek hizmete soktuğu ‘Inari Omakase’de ağırladı.

Birbirinden özel Japon lezzetlerinin konuklara sunulduğu davette misafirler Kuruçeşme sahilinde yer alan ‘Inari Omakase’nin Sushi ve Uzak Doğu füzyon mutfağı ve Japon kültüründen ilham alan dekorasyonunu çok beğendiler. Akdağ, ülkenin yaşadığı bu zor günlerde bir araya gelmenin önemine değinerek ‘Hayatına Sahip Çık’ kampanyasına sonuna kadar destek olmaya çalışacaklarını ve hainlerin amaçlarına ulaşamayacaklarını belirtti. Akşam saatlerine kadar süren davetin sonunda katılan tüm dostlarını kapıya kadar uğurlarken misafirler nazik daveti için Akdağ’a teşekkür ederek mekandan ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.