Başa Dön

Fransız Kozmetik Markası Tanıtıldı

blank

Fransız Kozmetik Markası Tanıtıldı

Okuma süresi 1 dakika

Fransa’nın yenilikçi ve lüks kozmetik markalarından Aura Chake cilt bakım ürünlerinin tanıtımı Ahsen Demirci Wellness Club’ta gerçekleştirildi. Tanıtımın ev sahipliğini Ahsen Demirci yaptı.

Dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Aura Chake, ürünlerini, Ahsen Demirci Wellness Club’ta gerçekleştirilen şık bir davet ile tanıttı. Uygulandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlayan ve etkileyici bir görünüm vaat eden Aura Chake kozmetik ürünlerinin tanıtımında cemiyet hayatının seçkin isimleri bir araya geldi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.