Başa Dön

Fransa Sarayı’nda Özel Resepsiyon

blank

Fransa Sarayı’nda Özel Resepsiyon

Okuma süresi 1 dakika

Kadınlar Günü dolayısıyla Fransa’nın İstanbul Başkonsolosu Muriel Domenach’ın ev sahipliğinde Beyoğlu’ndaki Fransa Sarayı’nda düzenlenen resepsiyonda iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Fransa’nın İstanbul Başkonsolosu Muriel Domenach, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Beyoğlu’ndaki Fransa Sarayı’nda resepsiyon verdi. Davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Fransa’nın kadın-erkek eşitliğine büyük önem verdiğini vurgulayan Domenach “Fransa’da kadın konusunda yapılacak daha çok şey var” diyerek kadın hakları konusunda önemli rolün erkeklere düştüğünü belirtti. Domenach’ın konuşmasının ardından söz alan ünlü kozmetik markası Yves-Rocher Vakfı Başkanı Jacques Rocher, vakfın doğa ve insanlık adına mücadele eden kadınları destekleyen “Toprağın Kadınları” projesi kapsamında Özgül Öztürk’e ödülünü takdim etti. Öztürk, ödülü Elazığ’ın Keban ilçesinde yer alan Nimri Köyü’nde kaybolmaya yüz tutmuş değerlerin canlandırılması fikrini savunan “Nimri’de Yeniden Hayat” projesi ile kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.