Başa Dön

Fransa Milli Günü Kutlandı

blank

Fransa Milli Günü Kutlandı

Okuma süresi 1 dakika

Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Charles Fries’in ev sahipliğindeki geceye Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın yanı sıra ABD Ankara Büyükelçisi John Bass, İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, İtalya Büyükelçisi Luigi Mattiolo gibi çok sayıda büyükelçi ve davetli katıldı. Fries, yaptığı konuşmada, resepsiyona katılanlara teşekkür etti.

Bakan Fikri Işık ve Büyükelçi Charles Fries, konuşmalarında iki ülke arasındaki iş birliği ve ekonomik alanda yapılan anlaşmalardan bahsetti. Türkiye’de bulunan 500 Fransız şirketin 100 binden fazla istihdam sağlamaya devam ettiğini vurgulayan Fries, dünyanın bu 17. büyük ekonomisine katkı vermeyi sürdüreceklerini anlattı. Milli marşların okunmasının ardından Işık ve Fries, milli gün pastasını kesti. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansı eşliğinde eğlenen konuklar, müziğin ve güzel havanın keyfini çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.