Başa Dön

Flexa Açıldı

blank

Flexa Açıldı

Bebek ve çocuk mobilyasının öncü markalarından biri olan Flexa, Armada Alışveriş Merkezi’nin ikinci katında hizmete açıldı.
Kırk yılı aşkın tecrübesiyle, kırk ülkede yüz elliden fazla mağazası bulunan Flexa, Türkiye’deki ilk mağazasını Ankara’da açtı. Şık açılışa katılan konuklar mobilyaları yakından inceledi. Ailelerin, ev benzeri ortamlarda, modern İskandinav tasarımının eğlenceli ve yaratıcı detaylarla birleştiği çocuk odası eşyalarını bir bütün olarak görmelerini sağlayacak omağazaya çok sayıda konuk katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.