Başa Dön

Fasion Street Fest Büyük İlgi Gördü

blank

Fasion Street Fest Büyük İlgi Gördü

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin birbirinden ünlü markaları Bizim Çocuklarımız Derneği yararına gerçekleşen Fashion Street Fest Alışveriş Festivali’nde bir araya geldi.

Wyndam Hotel Levent’te gerçekleşen alışveriş festivaline cemiyet hayatının önemli isimleri katılarak hem alışveriş yaptılar hem de Bizim Çocuklarımız Derneği’ne katkıda bulundular. Gün boyu süren etkinliğe festivalin organizasyonunu üstlenen Aypen Telci ve Bizim Çocuklarımız Derneği Başkanı Sinem Nefesoğlu ev sahipliği yaparken konuklar düzenlenen mini konserlerle festival boyunca eğlenceye de doydular. Festivalde sahne alan Pamela, Merve Özbey, Beyza Durmaz ve Aslı Hünel en sevilen parçalarını seslendirirken konuklara müzik ziyafeti de sundular

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.