Başa Dön

Farklı Alanlardan Eserler Bir Arada

blank

Farklı Alanlardan Eserler Bir Arada

Okuma süresi 1 dakika

25 yıldır sanata birçok yönden büyük destek ve katkılar sunan Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı’nın (EKAV) kuruluşunun 25. yılı Marcus Graf’ın küratörlüğünü üstlendiği karma sergi ile kutlandı.

Sergide kendi çalışmalarını daha önce Ekavart Gallery’de solo veya karma sergilerde sanatseverlerle buluşturan 25 sanatçı kuruluş yıldönümü sergisinde bir araya geldi. Ekav Sanat Galerisi’nde gerçekleşen 25. yıl sergisine sanatseverlerin yanı sıra iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katıldı. Balkan Naci İslimyeli, Mercan Dede, Muzaffer Akyol gibi birbirinden değerli 25 sanatçıyı yıldönümü sergisinde bir araya getiren Ekav’ın karma sergisi davetlilerden tam not aldı. Sanatçılarla sanatseverlerin bir araya geldiği sergi samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Sergide davetliler farklı alanlardaki eserleri yakından görme ve sanatçılarla sohbet etme şansını yakaladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: