Başa Dön

Fame Dans İkinci Şubesini Açtı

blank

Fame Dans İkinci Şubesini Açtı

Okuma süresi 1 dakika

 

 

Ankara’da seçkin eğitmen kadrosuyla ve dans alanında teori ile pratiği birleştirerek müşterilerine sunan Fame Dans Stüdyosu, yeni şubasini Çayyolu Ümit Mahallesi’nde açtı.

 

Ankara’da seçkin eğitmen kadrosuyla hizmet veren Fame Dans Stüdyosu ikinci şubesini açtı. Fame Dans XL adı verilen stüdyonun açılışına Fame Ailesi, ve Ankaralı dans severler katıldı. Açılışa özel dans gösterilerinin düzenlediği davetin ev sahipliğini yapan Fame Dans Stüdyolarının sahipleri Özgün Çağlar Ersoy ve Simge Menteş misafirleriyle tek tek ilgilenmeye çalışırken davetliler birbirinden leziz ikramlar ve keyifli bir ortamda özel gösterileri izlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.