Başa Dön

Fabrika’da:10 Sanatçı / 10 Bireysel Pratik

Fabrika’da:10 Sanatçı / 10 Bireysel Pratik

Okuma süresi 1 dakika

Pilevneli Mecidiyeköy’ün ilk “Fabrika’da:10 Sanatçı / 10 Bireysel Pratik” isimli sergisinin açılışı, önceki akşam Mecidiyeköy’de gerçekleşti.

Pilevneli’nin temsil ettiği 10 sanatçıdan oluşan sergide Refik Anadol, Hans Op de Beeck, Daniel Firman, Arik Levy, Tony Matelli, Ida Tursic&Wilfried Mille, Youssef Nabil, Şener Özmen, Jean Pigozzi ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun ‘nun eserleri sergide yer aldı. Cemiyet hayatının sanatsever isimlerinin yer aldığı sergi açılışında Berrak Barut, Feryal Gülman, Serra Türker, Arzu Sabancı, Hacı Sabancı gibi isimler yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.