Başa Dön

Evlilik Yolunda İlk Adım

blank

Evlilik Yolunda İlk Adım

Okuma süresi 1 dakika

Dumat Ofset Matbaacılık’ın sahiplerinden Cumhur ve Perihan Duru’nun kızları Pelin Duru ile And otomotivin sahibi Necip-Nuriye Atalan çiftinin oğlu Onur Atalan evliliğe ilk adımını attılar.

Öğretmen Pelin Duru ile inşaat mühendisi Onur Atalan görkemli bir nişan töreniyle evkilik yolunda ilk adımı attılar. Bilkent Otel’de gerçekleştirilen nişan töreni genç çiftin aileleri ve dostlarının yanısıra iş ve siyaset dünyasından bir çok ismi konuk etti. Geçtiğimiz yaz ünlü tatil beldesi Çeşme’de tatil yaparken ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan çiftin mutluluğu muhteşem bir nişan töreniyle taçlanırken, davete katılanlar bol bol eğlendiler. Nisan ayında Swiss Otel’de gerçekleşecek düğünle dünyaevine gireceği öğrenilen genç çiftin tören boyunca oldukça heyecanlı ve mutlu bir tablo çizdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.