Başa Dön

Etkin ve Dinamik Kadro

Etkin ve Dinamik Kadro

Okuma süresi 1 dakika

Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, dernek tüzel kişiliği kazanarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi olarak tanıdığı en büyük hukukçu derneği olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

 

Dernek olarak ilk ziyaretlerini Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ve onun ilkelerine olan bağlılıklarını göstermek adına Anıtkabir’e gerçekleştirmişlerdir. Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği, Ankara merkezli olarak kurulmuş olsa da dernek misyonu ve amacı ülke genelinde faaliyet göstermektir. Bu nedenle tüm Türkiye genelinde katılımı artırmak amacıyla 81 ilde temsilcilikler açmayı hedeflemektedir. Dernek üyeleri; avukatlar, hâkimler, savcılar, yüksek yargı organları mensupları, noterler ve akademisyenlerden oluşmaktadır. Dernek üyesi olmak için aranan kriterler, Hukuk Fakültesi mezunu ve Fenerbahçeli olmaktır. Dernek amaçları doğrultusunda Fenerbahçe Spor Kulübe yönelik haksız ve mesnetsiz ithamların, algı operasyonlarının, karalama kampanyalarının, küfür ve hakaret gibi spor ahlakına uymayan eylemlerin özellikle Türk futbolunda yaşanan karmaşa ve düzensizliğin hukuki düzlemde karşısında durabilmek ve Fenerbahçe Spor Kulübü’ne daha etkin hizmet vermek amacıyla yeni üyelerini bekliyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.