© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Estonya’da Başlayan Fotoğraf Tutkusu

Estonya’da Başlayan Fotoğraf Tutkusu

1992 Yılında Dışişleri bakanlığında göreve başlayan, kariyeri boyunca birçok ülkede yapan diplomat Nur Sağman, Estonya’da kapıldığı fotoğraf tutkusuyla çektiği fotoğrafları sergiledi. Fransa, Romanya, Estonya, Fas’ta yıllarca görev yapan diplomat Nur Sağman, tayinde iken çektiği fotoğrafları sergiledi. Estonya’da görev yaparken merak sardığı fotoğrafçılığı Fas’ta çalıştığı dönemde geliştiren Nur Sağman’ın çektiği birbirinden güzel karelerin sergisi yoğun bir katılım ile açıldı. Dışişleri Bakanlığı Suna Çokgür Ilıcak sanat galerisinde sergilenen fotoğraflar konukların büyük beğenisini topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.