Başa Dön

Eraslan Ailesi’nin Mutlu Günü

blank

Eraslan Ailesi’nin Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Sosyal yaşam dünyasının tanınmış isimlerinden Özlem Eraslan ve Murat Eraslan çiftinin küçük kızı Yasmin Eraslan yeni yaşını düzenlenen özel doğum günü partisiyle kutladı.

Büyük Kulüp’te gerçekleşen doğum günü partisine Eraslan çiftinin yakın dostları ve Yasmin’in arkadaşları katıldı. Yeni yaşını büyük bir heyecanla kutlayan Yasmin Eraslan doğum gününde arkadaşlarıyla doyasıya eğlendi. Rengarenk bir ortamda gerçekleşen doğum gününün özel süslemeleri büyük beğeni toplarken en mutlu anlar pasta kesimi sırasında yaşandı. Yasmin Eraslan doğum günü pastasındaki mumları annesi ve arkadaşlarıyla üflerken alkışlar eşliğinde yeni yaşına girdi. Pasta kesiminin ardından ise Yasmin ve arkadaşları doyasıya eğlenirken günün sonunda konuklar kusursuz organizasyon için Özlem Eraslan’a teşekkür ederek kutlamadan ayrıldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: