Başa Dön

Endomer’den Anlamlı Gezi

blank

Endomer’den Anlamlı Gezi

Okuma süresi 1 dakika

Endomer, 2009’da Karadeniz gezisi ile başlayan 14 Kasım Dünya Diyabetliler Günü organizasyonları çerçevesinde Paris ve Dubai’nin ardından bu yıl da İtalya’daydı.

Şeker hastası çocukların yalnız olmadıklarını onlara hissettirmek, ailelerin birbirleri ile tanışmalarını sağlamak ve bu özel günde bir nebze olsun onları mutlu etmek amacıyla her yıl düzenlenen etkinlikler çerçevesinde çocuklar bu yıl da İtalya’ya gittiler. Minikler bu özel günde İtalya’nın tarihine yolculuk yaparken Venedik’teki gondol sefasıyla hastalıklarını unutup doktorları, sağlık ekibi ve aileleri ile güvende ve mutlu bir tatil yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.