© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

En İyi Resme Tatil

En İyi Resme Tatil

Jolly Tur tarafından beşincisi düzenlenen “Hayal Ediyorum, Tatile Gidiyorum” temalı resim yarışmasının sonuçları, şık bir davetle açıklandı.

Jolly Tur’un bu sene beşincisi düzenlenen Hayal Ediyorum, Tatile Gidiyorum temalı resim yarışmasının ödülleri, CVK Hotel&Resort Park Bosphorus İstanbul Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de katıldığı ödül töreninde yarışmaya katılıp dereceye giren çocuklar, ödüllerini Jolly Tur’un Onursal Başkanı Sinan Vardar ve Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve eşi Neylan Vardar’ın elinden aldılar. Hayal Ediyorum, Tatile Gidiyorum isimli yarışmanın birincileri; Almira Belsan, Emirhan Bal, ve Deniz Kömürcü Paris Disney Land tatili kazandılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.