Başa Dön

En İyi Görüntüler Ödüllendirildi

blank

En İyi Görüntüler Ödüllendirildi

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen 18. Zoom Uluslararası Yılın En İyi Haber Görüntüleri Yarışması Swissotel’de gerçekleştirildi.
Yılın en iyi haber görüntülerinin ödüllendirildiği “18. Zoom Uluslararası Yılın En İyi Haber Görüntüleri Yarışması” ödül töreni gerçekleştirildi. Ankara Swiss Otel’de gerçekleştirilen görkemli geceye TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve bir çok basın mensubu ile davetli katıldı. Gecenin sunuculuğunu TV 8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan yaparken, “Kameralara Takılanlar” bölümünde ekrana yansıtılan birbirinden ilginç haber görüntüleri davetlilerden büyük alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.