© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elizabeth Taylor’ın Mücevherlerine Özel Tanıtım

Elizabeth Taylor’ın Mücevherlerine Özel Tanıtım

Hollywood’un efsanevi oyuncusu Elizabeth Taylor’ın en az kendisi kadar ünlü olan mücevherleri, Çiğdem Simavi’nin Yeniköy’deki yalısında düzenlenen slayt gösterisiyle cemiyet hayatının ünlü isimlerine tanıtıldı.

Çiğdem Simavi aracılığıyla “Christie’s Müzayede Evi”nden bir uzmanın yaptığı tanıtım ilgiyle izlendi. Ünlü yıldızın 2003 yılında yazdığı, “Elizabeth Taylor: My Love Affair with Jewellery” adlı kitabında “Çok önemli mücevher parçalarına sahip olduğum için çok şanslıyım. Bu parçaların hiçbirinin sahibi olduğuma inanmıyorum. Bence onların koruyucusuyum; dünyada onlara en iyi bakımı veriyor, güvenliklerini sağlıyor ve onları seviyorum” şeklinde anlattığı iki yüz yirmi dokuz parçalık mücevher koleksiyonu, 13-14 Aralık’ta New York’ta açık artırmayla satılacak.[nggallery id=786]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.