Başa Dön

Elitlere İsviçre’de Eğitim Fırsatları Tanıtıldı

blank

Elitlere İsviçre’de Eğitim Fırsatları Tanıtıldı

İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz’ün ev sahipliğinde, Swiss Residence’da İsviçre’deki üniversite eğitim fırsatlarının anlatıldığı şık bir davet düzenlendi.

İsviçre Başkonsolosunun kendi ikametgahı olan Swiss Residence’da, Monika Schmutz Kırgöz, Swiss Education Group (SEG) okullarının Türkiye resmi temsilcisi Ayhan Cöner’in sahibi olduğu AC Turizm Danışmanlık ortaklığında, İsviçre’deki üniversite eğitim fırsatlarının anlatıldığı şık bir kokteyl düzenlendi. Cemiyet ve iş yaşamının önemli isimlerinin katıldığı davette İsviçre’de “turizm ve otelcilik” alanında sunulan beş yıldızlı üniversite eğitim fırsatları tanıtıldı. Davete katılan konuklar gece boyunca bol bol sohbet ederek keyifli bir akşam geçirmenin tadını çıkardılar.
İsviçre İstanbul Başkonsolosu Ms. Monika Schmutz_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.