Başa Dön

Elitlerden Yardım Buluşması

blank

Elitlerden Yardım Buluşması

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Engelli Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) her yıl geleneksel olarak düzenlediği bahar davetini Sunset Grill & Bar’da gerçekleştirdi.

TESYEV Yönetim Kurulu Üyesi Siren Ertan Çarmıklı, Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz, TESYEV gönüllüleri Aslı Bayraktaroğlu, Başak Halaç, Begüm Özer, Berrin Okçu, Demet Şarlak Ozaner, Hande Sezer Pekcan, Hande Yüce, Hülya Eltemur, Pelin Akın, Sanem Tezman’ın ev sahipliğinde, Sunset Grill & Bar’da düzenlenen geleneksel bahar davetine cemiyet hayatının önde gelen hanımları katıldı. Organizasyonun gerçekleşmesinde önemli sponsorlarda desteklerini esirgemedi. Sunset Grill & Bar’ın işletmecisi Barış Tansever hiçbir ücret talep etmeden kapılarını derneğe açarken, masa düzeni ve süslemelerini de Jazeebe Davet Organizasyon yaptı. Ayrıca etkinlik kapsamında davetlilere geliri engellilerin sağlık ve rehabilitasyonu için kullanılmak üzere çekiliş biletleri satıldı. Yapılan çekiliş sonucunda konuklar Roma ve Bodrum tatili, mumluk, kolye, küpe, cilt bakımı ve benzeri otuz yedi  adet birbirinden farklı hediye kazandı.

AYŞEGÜL YÜKSEL, BEGÜM TACİR (1)_800x532

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.