© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Elitler Sosyal Yardım Gecesinde Bir Araya Geldi

Elitler Sosyal Yardım Gecesinde Bir Araya Geldi

2005 yılında kurulan ve o günden bugüne sayısız sosyal sorumluluk projesine imza atan Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda yine çocuklar yararına açık artırma ve gala yemeği düzenledi.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri; Burçak Sayılgan, Didem Kurdoğlu, Esra Civelek, Merve Gürsel, Nevbahar Koç, Serra Taşkent, Reyhan Şeli Elvaşvili, Sevgi Toprak Tunga, Suzan Keleş, Suzan Yılmaz, Zeynep Üstünel’in ev sahipliği yaptığı geceye İstanbul’un elit isimleri katıldı. Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği ev sahipliğinde, Bay İnşaat-42 Maslak ana sponsorluğunda, Borusan’ın katkılarıyla gerçekleştirilen geceden elde edilen gelir “Koruyucu Ruh Sağlığı” projesine fon olarak aktarıldı.

Sanat ve sosyal sorumluluğun aynı çatı altında buluştuğu organizasyonda, Sovereign Art Foundation Avrupa Sanat Ödülleri kapsamında finale kalan otuz eser öncelikle misafirler tarafından oylandı daha sonra bu eserlerden yirmi dokuzu açık artırmayla satıldı. Açık Kapı Derneği, Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Yuvası Rehabilitasyon Merkezi’nde 2008 yılından bu yana sürdürülen proje kapsamında bugüne kadar binden fazla çocuğa ulaşmış.

Derneğin projesini Türkiye geneline yayabilmek ve daha fazla çocuğu bu programa dahil etmek için verdiği çaba önümüzdeki günlerde farklı projelerle sürdürecek.

[nggallery id=853]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.